DOPORUČUJEME

lod 1

Představujeme DUFOUR 500 Grand Large

Díky našemu partnerovi, společnosti BAN TOURS, máte k dispozici v naší flotile tuto velmi zajímavou a dobře zpracovanou plachetnici určenou až pro 12 osob. Nadstandardní vybavení lodi, včetně grilovací sady v kokpitu pro velké členy posádky, či televize v salónu pro ty nejmenší, je zárukou nezapomenutelné dovolené. Možno také využít našeho balíčku ALL INCLUSIVE CHARTER.
lod 2

Luxusní jachta GRAND SOLEIL 56

Společnost NCP & mare slaví 20 let na charterovém trhu, a nejen proto může nabídnout tuto exkluzivní plachetnici v majitelské verzi se třemi kajutami. Samozřejmostí je zde vlastní generátor a klimatizace, pro 100% dovolenou za každého počasí. Doporučuje HY.
lod 3

Jiný pohled na svět z paluby LAGOON 560

Rozhodně jedna z nepřehlédnutelných lodí pro nadcházející sezónu je od společnosti ADRIATIC SAILING. Katamarán LAGOON 560 vyniká královským prostorem pro posádku, nadstandardním vybavením včetně nábytku na míru a zkušenou posádkou, která nepokazí žádnou dovolenou. K tomuto charteru nabízíme balíček ALL INCLUSIVE CHARTER automaticky a bezplatně.
lod 4

Perfektní tříkajuta za přijatelnou cenu

Pro menší posádky jsme ve spolupráci se společností NAVIGO připravili ALL INCLUSIVE CHARTER na menší jednotrupé plachetnici DUFOUR 350 GL, na které se pohodlně ubytuje až 8 osob. Lze navíc pořídit v hlavní sezóně pod hranicí 2.000 EUR/týden.